BDAR
gdpr

header image

Lankytojų centro Interaktyvi ekspozicija

 

Kviečiame apsilankyti Anykščių regioninio parko lankytojų centro ekspozicijoje! 

Čia susipažinsite su regioninio parko išskirtinėmis vertybėmis. Pagrindinė ekspozicijos tema pateikta kaip apdainuotas gamtos ir kultūros paveldas, atsiskleidžiantis gausiuose literatūros kūriniuose.

Lietuvių ir anglų kalbomis moderniai ir nestandartiškai pateikta informacija apie gamtos bei kultūros vertybes.  Smalsuolių, kurie mėgsta ne tik paskaityti, bet ir apžiūrėti džiaugsmui, čia gausu vaizdingų nuotraukų, radinių iš miškų, geologinių įdomybių ir net archeologinių radinių iš Anykščių krašto!  

Ekspozicijoje gausu audiovizualinės medžiagos. Interaktyviuose žemėlapiuose ne tik tiksli objektų padėtis, bet ir išsami informacija apie juos, nuotraukos, videosiužetai. Vos keliais pirštų prisilietimais sužinosite, kodėl įsteigti parko draustiniai ir rezervatas, kas juose saugoma.

Išgirsite įgarsintų legendų ir padavimų apie saugomus medžius, riedulius, paslaptingas vietoves... Mėgstančių literatūrą laukia įgarsintos žinomiausių Anykščius garsinusių kūrinių ištraukos. Patogiai įsitaisę ant minkštų „akmenukų“ galėsite peržiūrėti nuolat pildomuose videoterminaluose esančius animacinius ir dokumentinius filmus, įvairius videosiužetus apie Anykščių kraštą. Turėsite galimybę pamatyti Anykščių krašto vertybių grožį iš paukščio skrydžio!

Susipažinę su parko vertybėmis bei su pėsčiųjų, dviračių, vandens trasomis, sužinoję, kur galima pavalgyti bei apsistoti, ką aplankyti ir nuveikti, galėsite keliauti po parką, išmėginti trasas ir aplankyti sudominusias vertybes!   

Maloniai laukiame visų smalsių ir besidominčių regioninio parko gamta ir kultūra lankytojų! 

Darbo laikas gegužės–rugsėjo mėnesiais:
I–IV 8.00–17.00 (pietų pertrauka 12.00–12.45)
8.00–15.45 (pietų pertrauka 12.00–12.45)
VI 10.00–17.00
Nedirbame: sekmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis. 

 

Darbo laikas spalio – balandžio mėnesiais:
I–IV 8.00–17.00 (pietų pertrauka 12.00–12.45)
V  8.00–15.45 (pietų pertrauka 12.00–12.45)
Nedirbame: savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis.

 

Mokamų paslaugų Įkainiai 
Gido paslaugas rekomenduojama užsiregistruoti iš anksto, tel. 8 686 10177 arba 8 381 50738, el.p. [email protected]

 

Ēriks Ošmjanskis – studentas iš LatvijosAnykščių regioninio parko direkcijoje savanoriavęs  2017 metų vasarą, sukūrė siužetą apie ekspoziciją 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-03