BDAR
gdpr

header image

Šeimos diena Medžių lajų tako komplekse 2021

Liepos 31 dieną Medžių lajų tako komplekse vyko Šeimos dienos ir Anykščių regioninio parko produkto ženklo pristatymo renginys!

Renginio metu vyko įvairiausios veiklos: užsiėmimai vaikams – kūrybinės dirbtuvėlės, piešimas, lauko žaidimai, didieji muilo burbulai, edukacija mažiesiems „Anykščių šilelio paslaptys“, kurios metu mažieji dalyviai išgirdo daug įdomių pasakojimų, legendų apie Anykščių šilelį.

O visi, kurie nedalyvavo užsiėmimuose vaikams, taip pat rado ką veikti – buvo ne tik pristatomas Anykščių regioninio parko produkto ženklas, bet renginyje dalyvavo ir patys šio ženklo turėtojai, tai Ramūno Daugelavičiaus „Arbatos magija“ (vaistažolės, mišiniai, kava iš augalų), UAB „Pilnatvė“ (unikali, natūrali, rankų darbo kosmetika „ODORATA“), bitininkas Alvydas Dūda (medus, medaus produktai, rankų darbo vaško žvakės), Mindaugo Balčiūno individuali įmonė „Pjauk grybą“ (obuolių sūriai, traškučiai, džiovintos kriaušės, moliūgų cukatai ir kitos miško gėrybės) ir čia vietoje galėjo įsigyti jų gaminamos produkcijos!

         

 

      

      

 

Daugiau informacijos apie renginį ir nuotraukų: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4252656344847409&id=781471701965908 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-03