BDAR
gdpr

Fotografijų konkursas „LANGŲ IR LANGINIŲ PUOŠYBA ANYKŠČIŲ REGIONINIAME PARKE“ artėjant Kalėdoms – atverkime langines!

Data

2021 11 29

Įvertinimas
0
langines2.PNG

Gamtos ir kultūros vertybių išsaugojimas bei jų puoselėjimas yra vienas iš pagrindinių uždavinių saugomose teritorijose. Šįkart kviečiame pažinti ir atrasti tradicines kultūros paveldo vertybes Anykščių regioninio parko teritorijoje esančiose sodybose. Kviečiame atrasti  ir fotografuoti kaimo sodybų langus dar vis  puošiančias senovines  langines su visais tradiciniais jų puošybų elementais!

Artėja Kalėdos, todėl surasti ir atverti senąsias langines jas nufotografuojant, turbūt dabar pats tinkamiausias metas! Lankykitės gražiausiose Anykščių regioninio parko vietose, o mes tikimės, jog kartu su Jūsų pagalba užfiksuosim ir išsaugosim gražiausius etnografinius elementus gyventojų sodybose.

Fotokonkurso taisyklės:

Fotografuokite Anykščių regioniniame parke esančiose sodybose langus dar vis  puošiančias senovines  langines su visais tradiciniais jų puošybų elementais!

Siųskite nuotraukas ir laimėkite prizus! O visų nuotraukų, surinkusių daugiau kaip 50 „patiktukų“, autorių lauks leidinys „Vadovas po Anykščių regioninį parką“! Siunčiamą  nuotrauką trumpai aprašykite – kur, kokiame kaime/vietovėje ji padaryta, būtų idealu, jei nurodytumėte WGS koordinates, nuotraukos padarymo datą, ir kuo ji Jums yra ypatinga. Pateikiamos nuotraukos turi būti kokybiškos. Nuotrauką ir aprašymą siųskite adresu [email protected] arba į Anykščių regioninio parko „Facebook“ puslapį „Messenger“ žinute. Nepamirškite nurodyti savo vardo, pavardės bei el. pašto adreso.

Atsakomybė už nuotraukų autentiškumą, matomų asmenų sutikimą būti nufotografuotam ir publikuotam viešai priklauso pačiam konkurso dalyviui. Nuotrauka negali prieštarauti visuotinai priimtoms moralės ir etikos normoms.

Nuotraukas siųskite iki 2021 metų gruodžio 31 dienos. Visą tą laikotarpį kartą per savaitę nuotraukos bus publikuojamos Anykščių regioninio parko „Facebook“  puslapyje. Už jas galės balsuoti visi šio puslapio sekėjai.

2022 metų sausio mėnesį atrinktos geriausios nuotraukos bus eksponuojamos Anykščių regioninio parko Lankytojų centro ekspozicijų salėje.