BDAR
gdpr

Šeimos diena ir Anykščių regioninio parko produkto ženklo pristatymo renginys Medžių lajų take

Data

2021 07 16

Įvertinimas
0
Fiksavimas.JPG

Liepos 31 dieną, nuo 12:00 iki 17:00 val. Medžių lajų take vyks Šeimos dienos ir Anykščių regioninio parko produkto ženklo pristatymo renginys!

Renginio metu organizuojami įvairūs užsiėmimai vaikams – kūrybinės dirbtuvėlės, piešimas, lauko žaidimai, didieji muilo burbulai, o 15:00 val. edukacija mažiesiems „Anykščių šilelio paslaptys“, kurios metu mažieji dalyviai išgirs daug įdomių pasakojimų, legendų apie Anykščių šilelį!

O visi, kurie nedalyvaus užsiėmimuose vaikams, ras taip pat ką veikti – bus ne tik pristatomas Anykščių regioninio parko produkto ženklas, bet renginyje dalyvaus ir patys šio ženklo turėtojai, tai Ramūno Daugelavičiaus „Arbatos magija“ (vaistažolės, mišiniai, kava iš augalų), UAB „Pilnatvė“ (unikali, natūrali, rankų darbo kosmetika „ODORATA“), bitininkas Alvydas Dūda (medus, medaus produktai, rankų darbo vaško žvakės), Mindaugo Balčiūno individuali įmonė „Pjauk grybą“ (obuolių sūriai, traškučiai, džiovintos kriaušės, moliūgų cukatai ir kitos miško gėrybės) ir čia vietoje galėsite įsigyti jų gaminamos produkcijos!

Jei šią dieną atvyksite – pasivaikščiojimas Medžių lajų taku kainuos tik 1 eurą!