BDAR
gdpr

„Žaliasis taškas“ kviečia Jus jungtis prie vasaros iššūkio „Misija: švari vasara ‘22“

Data

2022 06 20

Įvertinimas
1
Rusiuok Zingsniuok.PNG

Pirmoji ir didžiausia licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje „Žaliasis taškas“ kviečia Jus jungtis prie vasaros iššūkio „Misija: švari vasara ‘22“, tapti misijos ambasadoriumi ir leistis į žygius po veiklos 30-metį švenčiančius Lietuvos regioninius parkus!  

„Misija: švari vasara ‘22“ tikslas – ugdyti atsakingesnius ir tvaresnius visuomenės vasarojimo įpročius.

Kviečiame prisijungti prie „Misija: švari vasara ‘22“ iššūkio „Vasarok. Žingsniuok. Rūšiuok“, dalyvaujant NEMOKAMUOSE renginiuose 10-tyje Lietuvos regioninių parkų su kolegomis, draugais, artimaisiais, šeima, auklėtiniais, mokiniais ar stovyklų dalyviais! Būkite aktyvūs ir atsakingi vasarotojai!

Artimiausias renginys vyks birželio 30 d., Anykščių regioniniame parke, prie Medžių lajų tako.

 

Renginio metu kviesime dalyvius žygiuoti kartu su organizatorių komanda, bei rinkti pakeliui randamas šiukšles, po žygio aptarti randamas šiukšles bei apsilankyti „Žaliojo taško“ edukacijų palapinėje, kurioje dalyvių lauks populiariausi stalo ir lauko žaidimai, pagaminti iš antrinių žaliavų, žinių išbandymas rūšiavimo turnyruose, atliekų perdirbimo ekspozicija, fotosesija ir jėgų išbandymas matuojantis „atostogų atliekų“ kuprinę, bei edukacija, supažindinanti su regioniniu parku!

Aktyviausių dalyvių laukia prizai už įveiktus žingsniavimo ir gamtos išlaisvinimo nuo šiukšlių iššūkius bei „Commune DIY“ pagaminti medaliai už geriausius rezultatus!

 


Visų sekančių renginių datas rasite: https://www.zaliasistaskas.lt/wp-content/uploads/2022/06/MSV_kalendorius.pdf

Taip pat kviečiame jungtis prie misijos savarankiškai – parsisiunčiant vaikščiojimo programėlę #walk15, prisijugiant prie MISIJA: ŠVARI VASARA‘22 iššūkio ir pasirenkant už kokį regioninį parką žingsniuosite. Visą vasarą, kad ir kur atostogautumėte – „Vasarok. Žingsniuok. Rūšiuok“ atsakingai, o įamžintomis atsakingo poilsiavimo akimirkomis dalinkitės „Facebook“ grupėje Misija: švari vasara'22 ir laimėkite tvarių bei vertingų prizų!

Taigi, kviečiame prisijungti prie „Facebook“ grupės Misija: švari vasara'22, kur visa informacija apie iniciatyvą ir renginius pasirodo anksčiausiai! Daugiau informacijos apie projektą rasite: https://www.zaliasistaskas.lt/misija-svari-vasara-22/