BDAR
gdpr

Planuojantiems statyti

Nusprendę pirkti žemės sklypą naujos sodybos statymui ar nusprendę perstatyti ar pastatyti naujus pastatus Jūsų turimoje sodyboje, turėtumėte kreiptis į Anykščių regioninio parko direkciją. Jei turite klausimų, abejojate dėl pasirinktos pastato architektūros, nežinote parke galiojančių statybos reglamentų – gyvas pokalbis su parko specialistais padės rasti atsakymus. Norėdami susitarti dėl susitikimo ar pasikonsultuoti telefonu, kreipkitės į regioninio parko direkciją, tel. 8 381 51243, mob. +370 686 45368.

Jums pastatus projektuosianti/-s architektė/-as taip pat gali atsakyti į daugelį Jums rūpimų klausimų arba Jūs, savarankiškai peržvelgę šioje saugomoje teritorijoje galiojančius įstatymus. Juos rasite svetainės viršuje esančioje meniu juostoje, skiltyje Teisinė informacija – Teisės aktai.

Geriau suprasti tradicinę šio regiono architektūrą, kurios gairėmis reikia vadovautis kuriant sodybas ir statant naujus pastatus, galite peržvelgti leidinį “Kaimo statyba. Vakarų Aukštaitija”, esantį šioje nuorodoje: http://www.ekgt.lt/media/dokumentai/etnine-kultura/Kaimo_statyba_Vakaru_Aukstaitija.pdf

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-11